Fåtölj 1960-tal

361400

FÅTÖLJ, 1960-talets slut, palisander med lösa dynor i tyg, enligt uppgift IKEA, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, ny sadelgjord, citesintyg dnr 4.10.18-11373/15, nr 51587-15 ( finns att avhämtas vid utlämningen

Rum 4

Fåtölj 1960-tal

Budhistorik (22 bud)
2333277
1 700
2333291
1 600
2333277
2333288
1 400
2333277
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.