Kuriosa

361396

LÅS, NYCKLAR, RÅTTFÄLLA, KULTÅNG, större parti,
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador, korrosion

Diverse, Allmoge

Monter 21

Kuriosa

Budhistorik (11 bud)
2317922
2334520
750
2317922
700
2334518
650
2317922
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.