Kuriosa

361390

BERGSMANSYXA, LJUSSAX, FICKKNIV, NÅL, 1800-tal
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador, korrosion

Diverse, Allmoge

Monter 19

Kuriosa

Budhistorik (3 bud)

2315863
2323780
2315863

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.