Klockställ med fickur

361387

KLOCKSTÄLL med fickur 1800-talets andra hälft, med urnycklar, höjd ca 17 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, smärre skador, kompletterad

Klockor/Ur

Monter 19

Klockställ med fickur

Budhistorik (10 bud)
2328431
2318221
2318221
750
2324164
700
2318221
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.