Oidentifierad konstnär målning

361383

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben i det fria, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 30 cm

Mindre repor och färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
2333566
1 300
2333420
2333564
2333420
2332690

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.