Sängbord Bernadette NK

361379

NORDISKA KOMPANIET, sängbord, Bernadette, 1940-tal, ek/ekfanér, brickmärkt, höjd 60, 54 x 39 cm

Smärre slitage

Sängbord Bernadette NK

Budhistorik (12 bud)
2332599
3 200
2332911
3 200
2332599
2 600
2320619
2 400
2320619

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.