Tallrikar porslin kina

361363

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, diameter ca 23 cm

Slitage, mindre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar porslin kina

Budhistorik (26 bud)
2334304
2334323
1 900
2334304
1 800
2334320
1 700
2334304
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.