Soffa nyrokoko

361360

SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, träskuren dekor, klädd i mönstrad textil, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador

Rum 2

Soffa nyrokoko

Budhistorik (11 bud)
2334167
2334077
750
2334165
700
2334077
650
2334163
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.