Matbord ek- och teakfanér

361358

MATBORD, ek och teakfanér, 1900-talets mitt, höjd 74, 174 x 90 cm, 2 iläggsskivor a 45 cm

Ytskador

Rum 13

Matbord ek- och teakfanér

Budhistorik (2 bud)

2334408
2327426

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.