Väska

361356

VÄSKA, 1800-tal, broderad dekor, besalg av mässing, ca 26x20 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador

Diverse, Allmoge

Monter 20

Väska

Budhistorik (7 bud)
2333594
750
2333568
700
2333568
550
2317507
500
2317507

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.