Orientmatta

361346

ORIENTMATTA, Bijar, ca 225x137

Ställvis slitage, mindre lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (8 bud)
2352215
2351646
1 900
2348493
1 800
2345110
1 700
2345107

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.