Käppar 6 st

361342

KÄPPAR, 6 st, 4 med silverhandtag, en med handtag i plast resp. nysilver, längd ca 89-96 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Diverse

Monter 19

Käppar 6 st

Budhistorik (22 bud)
2334787
2 800
2334781
2 600
2334718
2 400
2334780
2334718

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.