Brita Nordencreutz oljemålning

361341

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländskt gårdsmotiv, signerad och daterad B. Nordencreutz 68, olja på duk, ca 35 x 27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

2332783
600
2332066
500
2319235

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.