Ljusstakar 1 par

361339

LJUSSTAKAR,1 par, tenn, Johan Erik Schult Uppsala (1775-1820), höjd ca 20 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Diverse, Allmoge, Metall

Monter 3

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (29 bud)
2344699
9 600
2344694
9 400
2344684
9 200
2344689
9 000
2344684
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.