Cello

361332

CELLO, tidigt 1900-tal, höjd ca 130, bredd ca 40 cm

Stall saknas, bruks- och åldersrelaterat slitage

Instrument

Hylla 4

Cello

Budhistorik (14 bud)
2328917
3 200
2324260
2328916
2 800
2324260
2 600
2320272
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.