Tallrikar

361329

TALLRIKAR, 6+3 st, tenn, 17/1800-tal, diameter ca 6,5-22 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador

Diverse, Allmoge

Monter 18

Tallrikar

Budhistorik (15 bud)
2333473
1 400
2329289
1 300
2333472
2329289
2328401

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.