Fåtöljer oscarianska

361326

FÅTÖLJER, oscarianska, 1800/1900-tal, svarvade ben, röd textilklädsel, sitthöjd 40, rygghöjd 87 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Fåtöljer oscarianska

Budhistorik (25 bud)
2323924
2323764
2323923
2323764
1 900
2323922
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.