Spegellampett gustaviansk stil

361320

SPEGELLAMPETT, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för 2 ljus, förgylld, ca 70x37 cm

Krön med lagning

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 8

Budhistorik (23 bud)
2333103
1 600
2332841
2333102
2332841
1 400
2332719
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.