Ljusstakar 1 par och ljusplåt

361318

LJUSSTAKAR, 1 par, LJUSPLÅT, 1800-tal, en stämplad Skultuna bruk N.o 2, ljusstakarnas höjd ca 11 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Diverse, Metall, Allmoge

Monter 18

Ljusstakar 1 par och ljusplåt

Budhistorik (5 bud)
2333631
500
2333561
450
2327427
2322796
2317817

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.