Alfred Wahlberg oljemåning

361317

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap med fors, signerad och daterad alfr Werg -72, olja på duk, 65x54 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Alfred Wahlberg oljemåning

Budhistorik (5 bud)
2333260
10 000
2316766
6 200
2316249
6 000
2316248
5 000
2316246

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.