Erik Jönsson oljemålning

361315

ERIK JÖNSSON (1893-1950): Insjölandskap med figurer, signerad och daterad E Jönsson -36, olja på duk,ca 82x60 cm

Rum 19

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2316251
600
2316025

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.