Bägare och supkoppar

361314

BÄGARE, SUPKOPPAR 2 st, silver, bl.a. Erik Lemon, Uppsala 1768, höjd ca 5-9,5 cm, vikt ca 145 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Silver

Monter 19

Bägare och supkoppar

Budhistorik (5 bud)
2333554
1 300
2332681
2325638
850
2325636
700
2325633

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.