Soppslev silver

361313

SOPPSLEV, silver, svarvat och svärtat träskaft, Nils Tornberg, Linköping 1795, längd ca 41 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Benknopp sakans, slitage

Silver

Monter 18

Soppslev silver

Budhistorik (8 bud)
2334028
950
2334026
900
2327254
850
2315909
2327253
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.