Tennstop

361305

SKÄNKSTOP, 4 st, tenn, 1800-tal, höjd omkring 20 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, buckla

Metall

Monter 21

Tennstop

Budhistorik (14 bud)
2333805
2 600
2320624
2 400
2333803
2 400
2320624
2319757

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.