Skrivbord

361304

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, lösa hurtsar med låd och hyllinredning, sarg med låda, ovandel med glasskiva, höjd ca 76, 100x160 cm

Slitage/märken, skiva med kantnagg, invändig låda med skada, nyckel saknas

Skrivbord

Budhistorik (14 bud)
2332326
2333837
2332326
850
2333698
2332326
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.