Erik Tryggelin porträtt

361303

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Kvinnoporträtt "Hildur. K", signerad och daterad E Tryggelin 15/5 1906, olja på duk, ca 35x26 cm

Uppfodrad på pannå

Rum 6

Erik Tryggelin porträtt

Budhistorik (8 bud)
2334098
3 800
2332030
3 600
2328169
3 200
2325036
2319978
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.