Tennstop

361301

STOP, 4 st, tenn, 17- och 1800-tal, höjd 18-22 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Skador, lagningar, lös

Metall

Monter 19

Tennstop

Budhistorik (24 bud)
2331134
1 900
2331519
1 800
2331134
1 700
2331517
1 600
2331134

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.