Staffan Hallström oljemålning

361300

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Landskap, signerad och daterad Staffan Hallström 57, olja på pannå, ca 37x45 cm

Tavelvagn 29

Staffan Hallström oljemålning

Budhistorik (49 bud)
2334583
11 000
2334582
10 500
2334570
10 000
2334577
10 000
2334570
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.