Erling Ärlingsson fjälllandskap

361298

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Vår vid Vågåvattnet" (Norge), olja på pannå, signerad EÄ, olja på pannå, ca 40x50 cm

Fack 46

Budhistorik (6 bud)
2333551
4 200
2323439
2323437
3 200
2322190
1 600
2317748

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.