Stig Åkervall olja

361297

STIG ÅKERVALL (1919-51): Modellstudie, signerad och daterad S Åkervall 1938, olja på pannå, 2000, ca 64x38 cm

Fack 24

Stig Åkervall olja

Budhistorik (4 bud)

2332247
1 300
2332246
2326523
2326027

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.