Brevklämma "His masters voice"

361288

BREVKLÄMMA, 1900-talets första hälft, "His masters voice", metall med bottenplatta i trä, delvis bemålad, bottenplatta ca 17x10 cm

Smärre skador, slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 18

Brevklämma

Budhistorik (10 bud)
2326579
900
2333193
850
2326579
750
2333192
700
2326579
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.