Antoni Tapies

361282

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Cordill", signerad och numrerad Tapies, 14/75, carborundum, bladmått 76x60 cm

Rum 22

Antoni Tapies
Budhistorik (6 bud)
2331505
3 200
2325584
2325577
2 800
2320536
2 400
2316665

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.