Steiff åsna

361274

STEIFF, åsna på metallhjul, 1900-20-tal, tygklädd med seldon i läder, knapp i örat, höjd ca 29 cm, längd ca 30 cm

Smärre lagningar, man möjligen senare

Diverse, Leksaker

Monter 18

Steiff åsna

Budhistorik (9 bud)
2334099
2333674
1 600
2333673
2333045
1 400
2333044
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.