Nils Haraldsson oljemålning

361272

NILS HARALDSSON (samtida): Adam och Eva, olja på duk på pannå, 45x34 cm, intygad på baksidan

Slitage

Tavelvagn 5

Nils Haraldsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2345978
450
2345906
2343726
2345905
2343726

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.