Mjölkvarn

361270

MJÖLKVARN 17/1800-tal, kalksten, höjd ca 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, äldre lagningar

Diverse, Allmoge

Rum 7

Mjölkvarn

Budhistorik (6 bud)
2333075
2331279
2330320
550
2325930
500
2317248

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.