Volvo PV Bandai

361258

LEKSAKSBIL, 1950-60-tal, Bandai, Volvo Pv Electric, lackerad plåt i svart, start/stoppspak baktill, batteridriven, längd 14 cm, originalkartong,

Obetydliga skador

Diverse, Leksaker

Monter 18

Volvo PV Bandai

Budhistorik (9 bud)
2333641
650
2333530
600
2333507
550
2317997
500
2331644
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.