Volvo PV Bandai

361257

LEKSAKSBIL, 1950-60-tal, Bandai, Volvo Pv Electric, lackerad plåt i vinrött, start/stoppspak baktill, batteridriven, längd 14 cm, originalkartong

Obetydliga skador

Diverse, Leksaker

Monter 18

Volvo PV Bandai

Budhistorik (10 bud)
2333783
750
2333509
700
2331112
650
2315990
600
2318072
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.