Lockruna 1 par

361250

LOCKURNOR, 1 par, England, 1900-tal, märkta England Empire höjd ca 37 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Keramik/Porslin

Monter 15

Lockruna 1 par

Budhistorik (2 bud)

2329557
2310927

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.