Ampel Degue

361245

DEGUE, ampel, Frankrike, märkt Degue, polykrom glasmassa överfång, delvis förgyllda monteringar, höjd 52, diameter 31 cm
PROVENIENS: Sonet, LIdingö

Slitage, enstaka repor

Belysning, Taklampor

Rum 21

Ampel Degue

Budhistorik (40 bud)
2334325
10 500
2334284
10 000
2334284
9 800
2334322
9 600
2334284
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.