Haavs Johnson akvarell

361244

HAAVS JOHNSON, signerad Haavs Johnson, akvarell, ca 32 x 40 cm

Tavelvagn 4

Haavs Johnson akvarell

Budhistorik (14 bud)
2333654
4 400
2333512
4 200
2333652
2333512
3 800
2333649
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.