Brio Musse Pigg

361243

BRIO, Musse Pigg, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, 1950-tal, höjd 37 cm

Svans och nos saknas, färg- och bruksslitage

Diverse, Leksaker

Monter 21

Brio Musse Pigg

Budhistorik (6 bud)
2333931
2333436
500
2330886
450
2330884
2322156

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.