Stolar 1930-tal

361238

STOLAR, 6 st., Sverige 1930-tal, mahogny, skuren dekor, pärlspikning, sits och rygg klädd i alcantara, höjd ca 100 cm

Omklädda, mindre bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

2333610
2016-02-16 13:43:42

2016-02-16 kl 15:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.