Haavs Johnson akvarell

361237

HAAVS JOHNSON, signerad Haavs Johnson och daterad 62, akvarell, ca 35 x 24 cm

Haavs Johnson akvarell

Budhistorik (22 bud)
2334818
4 800
2334822
4 600
2334818
4 400
2334816
4 200
2334813

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.