Fickur

361236

OMEGA, fickur, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, boett nr: 6499614, verk nr: 6366422, diameter 50 mm, total vikt ca 89 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, innerboett med gravyr

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur

Budhistorik (9 bud)
2329856
3 400
2329847
3 200
2324797
2312868
2 800
2312866
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.