Fickur 14 k guld

361229

FICKUR, 14 k guld, Västmannia Axel Sandström Sala, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, diameter 46 mm, total vikt ca 79 g, i etui
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Gravyr, skadat glas, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur 14 k guld

Budhistorik (5 bud)
2323721
2312855
2312850
900
2312237
500
2312235

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.