Bultlås

361223

BULTLÅS, 4 st, järn, 1700-tal eller äldre, längd ca 15-25 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador

Diverse, Allmoge

Monter 16

Bultlås
Budhistorik (20 bud)
2329130
2329122
2 800
2329074
2 600
2324000
2 400
2324000
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.