Axel Wallert oljemålning

361221

AXEL WALLERT (1890-1962): Interiör med modell, signerad och daterad 1949, olja på pannå, 54x38 cm

Tavelvagn 4

Axel Wallert oljemålning

Budhistorik (28 bud)
2329916
7 200
2329928
7 000
2329916
6 800
2329927
6 600
2329916
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.