Gunghäst 1900-talets början

361220

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, man och svans av tagel

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, sliten man och svans

Diverse, Leksaker

Rum 1

Gunghäst 1900-talets början

Budhistorik (4 bud)

2334650
1 600
2318351
2318346
2317846

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.