A Loron Paris

361219

A LORON (Frankrike, 18/1900-tal): Parismotiv med bro, signerad och daterad A Loron Paris 189?, olja på papp, uppfodrad, bemålad figurskiss på baksidan, 22x26 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Fack 14

A Loron Paris

Budhistorik (4 bud)

2325824
650
2319952
2317558
2310728

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.