Guido Gambone flaska italien

361214

GUIDO GAMBONE, flaska med propp, Italien 1950-tal, lergods, målad dekor, signerad GAMBONE ITALY, höjd 24, 23 x 23 cm

Keramik/Porslin

Monter 11

Guido Gambone flaska italien

Budhistorik (26 bud)
2328534
2328530
2328524
1 900
2328523
1 800
2328520
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.